DAIKIN KOMBİ SERVİSİ

Dünya genelinde doğru hava uzmanı olarak bilinen Daikin, sizlere sın teknolojik klima modelleri ile hizmet vermekte olan bir markadır. Yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde de oldukça fazla ilgi gören ve çok sayıda kişinin tercih ettiği firmalardan biridir. Dünya genelinde satış hacmini yükseltmek isteyen markanın çok sayıda satış ofisi bulunur. Bu ofisler Türkiye’nin de her yerinde mevcuttur. Ancak bir markanın doğru ve kaliteli hizmet verebilmesi için satış ağı kadar servis ağının da büyük olması gerekir. Daikin, klima alanında hem satış hem de servis alanında oldukça yaygın bir ağa sahiptir ve satış sonrası hizmete de önem vermektedir. Daikin Klima Servisi ise sizlere bu markaya yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet sunmakta olan, uzun yıllar önce kurulan ve tüm ilçe ve semtlerinde hizmet sunmakta olan teknik servis firmasıdır.

Firmamız, sizler için kurulduğu ilk günden beri kaliteyi ön planda tutmuş ve bu doğrultuda pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Çok sayıda konut, apartman ve iş yeri için klima ve kombi alanında hizmetlerde bulunmuştur. Bugün bakıldığında oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Bunun nedeni ise sizlerin memnuniyetine her zaman önem vermesi ve bu doğrultuda kendisini sürekli geliştirmesidir.

Daikin Klima Servisi Farkları Nelerdir

Firmamızı diğer firmalardan ayıran çok sayıda özellik bulunur. Bunları şu şekilde açıklayalım;

  • Firmamız, Daikin başta olmak üzere tüm marka ve modeldeki klimalarınız için, eski ya da yeni ayırt etmeden teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Bu yapabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.
  • Firmamız, uluslararası kalite standartlarında çalışmakta ve sizlere aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Bu kalitesini ise almış olduğu belgeleri ve sertifikaları ile kanıtlar.
  • Firmamız klima ve kombilerinizin bakımları alanında otomatik hatırlatma hizmeti de sunar. Firmamızdan bir kez teknik servis hizmeti aldığınızda arşivlerimize eklenirsiniz ve klimalarınızın ya da kombilerinizin periyodik bakım zamanları geldiğinde otomatik olarak hatırlatma hizmeti alırsınız.
  • Firmamız, klima ve kombileriniz için ücretsiz keşif ve montaj hizmeti ile birlikte garantili yedek parça hizmeti de sunar.
  • Daikin Klima Servisi, son teknolojiyi yakından takip ederek, sizler için kusursuz hizmet sunmayı amaçlar. Bu nedenle çalışanlarının son teknoloji ile bilgilendirilmesi ve eğitim alması için destekte bulunur. Bu sayede klima ve kombileriniz için doğru rıza tespiti yaparak kalıcı çözümler üretebilir.

Kombi Bakımları Neden Önemlidir;

Kombiler, elektrik, su ve doğalgaz üçlüsü ile birlikte çalışan makinelerdir. Bu nedenle kombi kullanan kişilerin can ve mal güvenliğini koruması için en az yılda bir kez bakım yaptırması önemlidir. Kış aylarının vazgeçilmesi olan kombilerinizin arızalanmaması ve sizleri soğuk kış günlerinde mağdur etmemesi için mutlaka bakımlarının yapılması gerekir.

  • Kombi bakımlarını yaptırarak makinenizin %100 verimle çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kombi bakımları ile makinenizi çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.
  • Bu bakımlar sayesinde sıcacık evlerinizde güvenli ve sağlıklı yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Kombi bakımları ile elektrik faturasında da tasarruf edebilir, aynı zamanda kombinin arızalanma maliyetlerini en aza indirebilirsiniz.
  • Bu bakımlar sayesinde kış aylarında kabarık gelen doğalgaz faturalarının da önüne geçebilirsiniz.
DAIKIN KOMBİ SERVİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön