FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Klimalar, insanların yaşadığı kapalı ortamları, daha rahat yaşanabilir hale getirmek adına vazgeçilmez bir cihaz haline gelmiştir. Yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan korunmamızı sağlamaktadırlar. Hem ekonomik anlamda hem de kullanış rahatlığı bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ferroli kombi servisi hizmeti sağlamanın yanında, kurulum ve bakım hizmeti de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanında mevsimsel bakım, arıza tamiri, gerektiği takdirde kombi kurulumu ve rutin kontroller de alanında uzman tekniker ve personelimiz ile sizlere sağlanmaktadır. Müşteri odaklı ve tamamen sizlerin isteği doğrultusunda hizmet sağlamak için 7 gün 24 saat büyük bir itina ile çalışıyoruz. Bütün markalar bazında teknik servis imkânımız her il ve ilçede sizler için mevcuttur.

Ferroli servis ekipmanımız ve diğer marka ekipmanlarımız ile araç gereçlerimizi en son teknoloji ve ihtiyaçlara göre sürekli güncel tutarak en iyi hizmeti sağlamak en büyük vizyonumuzdur. Yılın her gün ve saatinde her şehir ve ilçede arıza, kurulum, bakım her türlü hizmet için sizlere sadece ve sadece bir telefon uzaklıktayız. Sektörde lider firma olarak bugüne kadarki referanslarımız ve işlerimiz bizlerin en büyük teminatı, sizlerin memnuniyeti ise en büyük mutluluğumuzdur.

Klimalar, havada meydana gelen tozları, rahatsız edici kokuları süzerek daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Ama bu tozlar zamanla cihazınızda birikerek cihazınızın işlevinin azalmasına sebep olmakla birlikte sizler içinde tehlikeli durumlara yol açabilmektedir. Cihazlarınıza belirli aralıklarla bakım yaptırmanız kötü durumların oluşmasının önüne geçecektir. Bu bağlamda  Klima Servisi eğitimli kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bilinçli ellerden alınan hizmetler sayesinde klimanızın ömrü uzayacak ve doğru bir onarım yapılacaktır. Yedi yirmi dört hizmet veren teknik ekibimiz sayesinde hızlı ve doğru şekilde sizlere ulaşmaktayız.

EN YAKIN KLİMA SERVİSİ

Klima Servisi  verdiği kaliteli hizmet karşılığında uygun ödemeler almaktadırlar. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız, müşteri odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Klimanıza yapacağımız işlemlerle ilgili kullanıcıya bilgilendirme yapılmaktadır. Servisimiz klimalarınız için son teknolojik araç ve gereçleri kullanmakta olup, yaptığımız her işle ilgili sizlere garanti vermekteyiz. Yaptığımız işlemlerden kaynaklı herhangi bir sorun meydana geldiği takdir de ücretsiz hizmet desteği sağlamaktayız. Klimanızın sorunun ne olduğunu bilmenize gerek yok arıza durumunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Eğitimli görevlilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacak ve sorunun sebebi kısa bir süre zarfında tespit ederek gerekli desteği ve bakımı sağlanacaktır. Klimanızdaki sorunlar örneğin; rutin temizlik, su akıtması, fan motoru, termostat ya da sigortayı attırıyor vs gibi birçok alanla ilgili sorun olabilir. Bunlar için sizlere yönlendirdiğimiz ekiplerimiz kısa süre içerisinde klima ile ilgili sorunun sebeplerini tespit ederek tamir işlemini başlatmaktadır. Hatta gerekli görüldüğü takdirde orijinal parça desteği dahi sağlanmaktadır.

 Klima Servisi sizin daha rahat edebilmeniz adına hızlı ve etkili bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir. Sizde klimalarınızın doğru ellerde olmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Klimalar, sizlerin hayatınızı kolaylaştırırken bizde klimalarınızın hayatını kolaylaştırarak ömürlerini uzatalım üstelik uygun ücretlere.

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön