Protherm Servisi

Protherm Servisi ile Güvenli Gelecek;

Firmamız, sizlere güvenli ve huzurlu bir gelecek için kusursuz hizmet sunmaktadır. Doğalgaz kullanımı bilindiği gibi oldukça konforludur ancak bir o kadar da tehlikelidir. Özellikle evlerde ya da iş yerlerinde yanlış kullanımdan ya da sızıntıdan kaynaklanan zehirlenmeler yaşanabilir ve bu nedenle yaşanan ölümler gün geçtikçe artmaktadır. Bunların önüne geçebilmek için kombinizin montajını çok iyi yaptırmalı, havalandırma için açılan menfezleri kapatmamalı ve en ufak bir arıza durumunda hemen teknik servisinize haber vermelisiniz. Bunlarla birlikte kullanma talimatlarına da çok dikkat etmelisiniz.  Protherm Kombi Servisi sizlere kombi kullanım ve arıza alanında en güvenilir desteği sunmaktadır. Firmamızdan 7/24 yardım alabilir kombinizin montajını eksiksiz olarak yaptırabilir ve yedek parça alanında garantili hizmet alabilirsiniz.

Deneyimli ve alanında uzman olan personellerimiz kombileriniz için gerekli olan desteği eksiksiz olarak sunmak için gerekli eğitimleri almıştır. Sizlere işlem sırasında yapılan her şey ile iğli detaylı bilgi verir ve değişmesi gereken parçalar varsa onayınızı alarak işlemini tamamlar. Kombi arızalarının doğru tespit edilmesi, onların düzgün ve verimli çalışması için çok önemlidir. Firmamız kombilerinizde meydana gelen arızaların doğru tespit edilmesi konusunda çok titiz çalışır.

Protherm Kombi Servisi

Petek bakımlarının ve temizliklerinin yapılması da kombilerin ömrünü arttırır ve almış olduğunuz ısının verimli olmasını sağlar. Temiz petekler daha fazla ısı vereceği için düşük derecede bile daha fala ısınmanızı sağlayarak faturanızda tasarruf etmenize yardımcı olur. Firmamız tarafından yapılan temizlik işlemlerinde özel kimyasal deterjanlar kullanılır ve bunlar ile peteklerin içinde tek bir kir parçası kalmayana kadar temizlik sağlanır. Ayrıca tesisatınız ve kombinizin iç kısmı da kontrol edilir. Bu bölümlerin de temizlenmesi sağlanarak, kombinizi verimli kullanmanıza yardımcı olunur.

Sizlerin kesesini düşünen ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile yoluna devam eden firmamızdan Gaziantep ve tüm bölgeleri için destek alabilirsiniz. Ayrıca firmamız sizlere piyasanın en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Bu sayede kesenizden çok fazla para harcamadan, kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetinin keyfini yaşayabilir, ödemelerinizi kredi kartınız ile ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de bütün bu avantajlar ve çok daha fazlası için hemen firmamız ile iletişime geçin, karlı çıkın.

Protherm Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön